Obchodné podmienky
Obchodné podmienky

Vážení zákazníci,

radi by sme Vás oboznámili s našimi obchodnými podmienkami. Firma Detex - Eurobaby sa zaoberá výrobou a veľkobchodným predajom dojčenského tovaru. Preto na našich internetových stránkach môžu uskutočniť nákup LEN právnické a fyzické osoby s platným živnostenským listom. Konečným zákazníkom tovar nepredávame.

Pred prvým nákupom je potrebná registrácia, v ktorej je potrebné uviesť všetky fakturačné údaje (IČO, DIČ, IČ DPH...). Tieto údaje budú v zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 428/2002 Z.z. použité iba v rámci obchodného vzťahu medzi predávajúcim a kupujúcim a nebudú poskytnuté tretej osobe. Následne po schválení registrácie sa Vám zobrazia naše veľkoobchodné ceny.

Tovar objednaný cez internet posielame prepravnou službou, prípadne poštou na dobierku. Po dohode je možné aj na predfaktúru. Poštovné účtujeme na základe taríf prepravnej služby, alebo pošty. Balné neúčtujeme. Tovar je možné nakúpiť aj osobne v našom veľkosklade v Košiciach, na Rastislavovej ul. č. 100.

Väčšinu tovaru máme skladom. Objednávky expedujeme do 24-48 hod. v rámci SR. Ak niektorý tovar momentálne nie je skladom, neodkladne o tom kupujúceho informujeme a tovar dodáme podľa dohody.

Minimálna výška nákupu je 100 € bez DPH. Pri pravidelnom odbere môže byť aj nižšia. Tovar ponúkame v celých baleniach, pričom cena tovaru je vždy udávaná za 1 ks.

Objednávky prijímame telefonicky, mailom, cez tento web alebo osobne v našom veľkosklade.

Reklamácie vybavujeme výmenou tovaru alebo dobropisom po splnení zákonom stanovených podmienok.

Na vaše ďalšie otázky ohľadom obchodných podmienok a nakupovania cez naše internetové stránkyVám radi odpovieme telefonicky alebo mailom.

Team DETEX - EUROBABY

MmNlYT